Нашивка шеврон іменний

Бестселер
Доставка 5-10 днів
0
Код товару: 08091502
Артикул: 08091502

Доступні варіанти

114
Знайшли дешевше?
Ціна в бонусних балах: 1
Скорочений опис
Нашивка шеврон іменнийІменна нашивка (рокер) пришивається на груди з лівого чи правого боку жилетки чи куртки.На такій нашивці може бути ім'я або прізвисько байкера, позначення клубного статусу байкера тощо.Особливості:Р... Читати далі...

Нашивка шеврон іменний

Іменна нашивка (рокер) пришивається на груди з лівого чи правого боку жилетки чи куртки.

На такій нашивці може бути ім'я або прізвисько байкера, позначення клубного статусу байкера тощо.

Особливості:

Розмір нашивки: 100 х 26 мм.

Текстильна підкладка або клеюча підкладка, або липучка.

На іменній нашивці може бути ім'я (Legal Name) чи звання.

President (Президент) – голова клубу або чапти. Зазвичай виборна посада. Здійснює загальне стратегічне керівництво клубом чи його відділенням, веде відносини коїться з іншими клубами, офіційними особами тощо. Нашивка зі статусом (посадою) розміщується на грудях або, рідше, на рукаві. Нашивки бувають безлічі видів - від Президента, Віце-президента, Казначея до First 9, що показує, що байкер стояв біля витоків клубу.

Vice-President (Віце-президент) – заступник Президента клубу, який замінює у разі його відсутності чи смерті (до виборів).

Treasurer (Скарбник) – відповідає фінансові питання клубу, тобто. збирає членські внески, сплачує рахунки, контролює грошові потоки, зокрема офіційні. У ряді клубів також відповідає за кольори клубу та інші нашивки, веде їх облік, контролює видачу та повернення нашивок колишніми членами.

Sergeant Of Arms (зустрічаються написання …At Arms, …On Arms. Сержант) – заступник Президента з безпеки. Відповідає за дотримання човнами клубу його статуту та правил, підтримання нормальної обстановки поза клубом, під час усіх заходів усередині та поза клубом. У більшості клубів відповідає за захист та зберігання квітів та інших нашивок, стежить за їх збереженням та повернення з боку виключених та вибулих членів клубу.

Road Capitain (дорожній капітан) – керівник руху колон під час пробігу. Планує маршрут з урахуванням швидкості та зручності (у всіх сенсах) пересування, наявності бензоколонок, місць відпочинку тощо. Може бути постійним, а може почати на конкретний пробіг.

Member – повноправний член клубу. Має всі права, у тому числі право голосу на зборах і при прийнятті рішень, і несе всі обов'язки. Має повний комплект нашивок.

Prospect (Проспект) - кандидат, який готується стати member. Ще не має права голосу на зборах та права прийняття рішень. У його кольорах зазвичай немає емблеми клубу. Hang Around (Бовтаючий поруч) - можливий prospect, який зараз виконує «чорнову» роботу в МС. На його жилеті нашито лише назву міста/країни.

Legal Name (офіційне ім'я) – прізвисько, нік, нікнейм. Більшість членів MC є поганяла, які називають «офіційними іменами». Legal name часто написаний на нашивці, що розміщується на грудях, поруч із нашивками зі статусом, місцем розташування клубу і т.д.

Nomad (Кочівник) - член клубу з правом носіння кольорів. Але на відміну більшості інших, номад не належить певному відділенню (чаптеру) клубу, подорожуючи всюди сам собою. Номад відвідує зустрічі клубу в різних місцевостях і сплачує внески там, куди його заведуть подорожі.

Нашивка именная

В інтернет-магазині для байкерів Мотобрат можна купити нашивка шеврон іменний, за низькою ціною, з доставкою по всіх містах України: Харків, Київ, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Маріуполь, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Рівне, Житомир та ін.

Нашивка шеврон іменний продається з гарантією, як і інші товари розділу аксесуари для байкера, та інші товари для байкера та мотоцикла від світових виробників. Ви можете купити нашивка шеврон іменний, скориставшись кошиком або зателефонувавши за номерами телефонів, представленими на нашому сайті магазину Мотобрат.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_mes Messenger icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту