Мотоекіпірування

Мотоэкипировка

Вам потрібна мотоекіпірування? Задумалися про мотозахист? Потрібний якісний мотоодяг? Ви на правильній сторінці!

Інтернет-магазин Мотобрат пропонує мотоекіпірування, мотозахист, мотоодяг високої якості в широкому ціновому діапазоні. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені мотоекіпірування, мотоодяг і мотозахист відомих і перевірених виробників: мотошоломи LS2, SHARK, Falco, мотокуртки RST, Harley Davidson, Vulcan, Мотоперчатки і мотоботи RST, Grinders, мотоодяг Affliction, Archaic, Oxford та інші. Крім того наш інтернет-магазин пропонує шкіряні куртки, шкіряні жилети, шкіряні головні убори і мотоодяг виробництва нашого ательє Мотобрат і пошиття виробів з натуральної шкіри за розмірами замовника. Асортимент пропонованої мотоекіпіровки продовжує розширюватися.

На основі нашого досвіду їзди і падінь з мотоцикла ми рекомендуємо вам придбати наступні види мотоекіпірування, згідно зі списком, складеного в порядку убування пріоритету використання мотоекіпірування на мотоциклі:

  1. Мотошолом;
  2. Мотоперчатки;
  3. Мотоботи;
  4. Захист колін;
  5. Захист спини;
  6. Мотоштани;
  7. Захист шиї.

Цей список відображає суб'єктивну думку співробітників магазина Мотобрат.

Для тих, хто вважає, що мотоекіпіровка не обов'язкова або сумнівається, що мотозахисті немає необхідності можемо сказати, що мотозахисту багато не буває. Навіть жаркими літніми днями або вечорами, коли хочеться трохи пройняти по місту в короткій майці, шортах і капцях варто гарненько подумати перед виїздом. Існує мотоекіпіровка для різної погоди і пори року. Якщо жарко в шкіряній куртці - придбайте легку текстильну мотокуртку з багатошарової сітки. Така куртка при видимої легкості має вбудовані захисні вставки і досить стійка до стирання об асфальт.

Фільтр

Диапазон цен
Скинути

Категорії

Бажані товари

У вас ще немає товарів в списку бажаних товарів.

Популярні товари