Сорочка Shima Renegade Black L

Рейтинг: Ще не оцінено
Виробник:SHIMA
Наявність: в наявності
Код товару:00-00236762.L
5228 грн
Сорочка SHIMA RENEGADE - ікона сучасного міського стилю. Модель була створена для того, щоб втілити цей стиль в одязі для мотоциклів, щоб забезпечити необхідний захист, максимальну міцність і бездоганну естетику для будь-якого мотоцикліста, який любить виділятися з натовпу.

Опис

Сорочка Shima Renegade Black

Сорочка SHIMA RENEGADE - ікона сучасного міського стилю. Модель була створена для того, щоб втілити цей стиль в одязі для мотоциклів, щоб забезпечити необхідний захист, максимальну міцність і бездоганну естетику для будь-якого мотоцикліста, який любить виділятися з натовпу. RENEGADE оснащена захистом плечей і ліктів і додаткової кишенею для захисту спини SHIMA Armor +.

Захист і особливості:
- матеріал: зовнішній шар: 100% бавовна, внутрішній - цілісний посилений подклад з DuPont ™ Kevlar®;
- ударопоглощающая ЗАЩИТНАЯ ВСТАВКА спини CE LEVEL 1 в комплекті (ArmorPlus з серії SHIMA) ☑️ незаперечний плюс !;
- вставки ліктів і плечей CE EN тисяча шістсот двадцять один - LEVEL 1;
- кишеня для вставки спини;
- світловідбиваючі панелі Night Vision System.

Ікона стилю

Картата сорочка - ікона сучасного міського стилю. Модель RENEGADE була створена для того, щоб втілити цей стиль в одяг для мотоциклів, щоб забезпечити необхідний захист, максимальну міцність і бездоганну естетику для будь-якого мотоцикліста, який любить виділятися з натовпу. RENEGADE оснащений захистом плечей і ліктів і додаткової кишенею для захисту спини SHIMA Armor +.

Тримайте особисті речі поруч

Все мотоциклісти знають, як важливо мати місце, де ви можете зберігати свої цінності в безпеці. Чим більше кишень, тим краще, тому RENEGADE оснащена двома внутрішніми і двома зовнішніми кишенями, в яких можна легко розмістити необхідні дрібні предмети.

Опір до стирання

Безпечні шви і підкладка з арамідного волокна по всій поверхні сорочки забезпечують стійкість до розривів і стирання. Регулярна розслаблена посадка не перешкоджає мобільності і забезпечує відчуття комфорту, а спеціальні складки на спині дозволяють сорочці акуратно підходити до силуету. Все розроблено таким чином, щоб не впливати на ергономіку при їзді.

Сучасний повсякденний

Сорочка RENEGADE була розроблена з увагою до деталей. Простий крій доповнений естетичними елементами. Комір і манжети кріпляться за допомогою клепок, тому рух повітря не викликає непотрібного повітряного потоку при їзді. Подовжений виріз ззаду і коротка сполучна блискавка дозволяють легко прикріпити її до обраним джинсам SHIMA, створюючи вільний і повсякденний образ.

Бути поміченим

Пізнє повернення додому - твій розпорядок дня? Система нічного бачення допомагає Вас бачити навіть після настання темряви. Непомітні світловідбиваючі панелі, виконані по мікросферной технології, були розміщені таким чином, щоб райдер завжди було видно на дорозі і з усіх боків.

Розмірна сітка:

 Размерная сетка

Відгуки

Останні відгуки

    Ще немає відгуків
Будь ласка напишіть (короткий) відгук .... (мін. 20, макс. 2000 знаків)
Поперше: Оцініть товар. Виберіть оцінку від 0 (найгірше) до 5 зірок (найкраще). Рейтинг:
Набрані символи:
Назад у: Сорочки