Нашивка шеврон іменний (08091502)

Бестселер
Виготовлення 2-3 тижні
2
Код товару: 08091502
Артикул: 08091502

Доступні варіанти

158 грн
Знайшли дешевше?
  • Бонусні бали: 8
Скорочений опис
Нашивка шеврон іменнийІменна нашивка (рокер) пришивається на груди з лівого чи правого боку жилетки чи куртки.На такій нашивці може бути ім'я або прізвисько байкера, позначення клубного статусу байкера тощо.Особливості:Р... Читати далі...

Нашивка шеврон іменний

Іменна нашивка (рокер) пришивається на груди з лівого чи правого боку жилетки чи куртки.

На такій нашивці може бути ім'я або прізвисько байкера, позначення клубного статусу байкера тощо.

Особливості:

Розмір нашивки: 100 х 26 мм.

Текстильна підкладка або клеюча підкладка, або липучка.

На іменній нашивці може бути ім'я (Legal Name) чи звання.

President (Президент) – голова клубу або чапти. Зазвичай виборна посада. Здійснює загальне стратегічне керівництво клубом чи його відділенням, веде відносини коїться з іншими клубами, офіційними особами тощо. Нашивка зі статусом (посадою) розміщується на грудях або, рідше, на рукаві. Нашивки бувають безлічі видів - від Президента, Віце-президента, Казначея до First 9, що показує, що байкер стояв біля витоків клубу.

Vice-President (Віце-президент) – заступник Президента клубу, який замінює у разі його відсутності чи смерті (до виборів).

Treasurer (Скарбник) – відповідає фінансові питання клубу, тобто. збирає членські внески, сплачує рахунки, контролює грошові потоки, зокрема офіційні. У ряді клубів також відповідає за кольори клубу та інші нашивки, веде їх облік, контролює видачу та повернення нашивок колишніми членами.

Sergeant Of Arms (зустрічаються написання …At Arms, …On Arms. Сержант) – заступник Президента з безпеки. Відповідає за дотримання човнами клубу його статуту та правил, підтримання нормальної обстановки поза клубом, під час усіх заходів усередині та поза клубом. У більшості клубів відповідає за захист та зберігання квітів та інших нашивок, стежить за їх збереженням та повернення з боку виключених та вибулих членів клубу.

Road Capitain (дорожній капітан) – керівник руху колон під час пробігу. Планує маршрут з урахуванням швидкості та зручності (у всіх сенсах) пересування, наявності бензоколонок, місць відпочинку тощо. Може бути постійним, а може почати на конкретний пробіг.

Member – повноправний член клубу. Має всі права, у тому числі право голосу на зборах і при прийнятті рішень, і несе всі обов'язки. Має повний комплект нашивок.

Prospect (Проспект) - кандидат, який готується стати member. Ще не має права голосу на зборах та права прийняття рішень. У його кольорах зазвичай немає емблеми клубу. Hang Around (Бовтаючий поруч) - можливий prospect, який зараз виконує «чорнову» роботу в МС. На його жилеті нашито лише назву міста/країни.

Legal Name (офіційне ім'я) – прізвисько, нік, нікнейм. Більшість членів MC є поганяла, які називають «офіційними іменами». Legal name часто написаний на нашивці, що розміщується на грудях, поруч із нашивками зі статусом, місцем розташування клубу і т.д.

Nomad (Кочівник) - член клубу з правом носіння кольорів. Але на відміну більшості інших, номад не належить певному відділенню (чаптеру) клубу, подорожуючи всюди сам собою. Номад відвідує зустрічі клубу в різних місцевостях і сплачує внески там, куди його заведуть подорожі.

Нашивка именная

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка
Приємні бонуси та подарунки

Приємні бонуси та подарунки

Реєструйтеся в магазині та накопичуйте бонуси

Тільки якісна продукція

Тільки якісна продукція

весь наданий товар продається з офіційною гарантією від виробника

Швидка доставка

Швидка доставка

доставляємо товари до всіх міст України, а також до країн СНД

Часті питання Нашивка шеврон іменний
Рекомендовані товари
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_email Написати на пошту