Інтегральні шоломи

Мотошолом LS2 FF800 Storm Nerve Matt Black /Red
5838 грн.
Мотошолом EVS CYPHER STREET HELMET - MAVERICK WHITE BLACK
4510 грн.
Мотошолом LS2 FF320 Stream Evo Tacho Gloss Blue HV Yellow
4410 грн.
Мотошолом LS2 FF800 Storm Nerve White Antique Gold XL
5838 грн.
Мотошолом LS2 FF800 Storm Jeans Titanium S
5838 грн.
Мотошолом LS2 FF397 Wavy Black Fluo Orenge
5880 грн.
Мотошолом LS2 FF800 Storm Faster Matt Titanium
5838 грн.
Мотошолом LS2 FF327 Challenger Allert Matt Titanium/H-V Yellow
9198 грн.
Мотошолом LS2 FF800 Storm Solid Matt Titanium
4998 грн.
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Single Mono Matt Titanium XS
2484 грн.
Мотошолом LS2 FF327 Challenger GT2 Konic Matt Red S
14658 грн.
Мотошолом LS2 FF320 Stream Evo Angel Red/Grey XS
4410 грн.
Мотошолом LS2 FF323 Arrow R Replica II John McPhee S
9240 грн.
Мотошолом LS2 FF320 Stream Evo Gloss White XS
3990 грн.
Мотошолом LS2 FF800 Storm Classy Red S
В наявності
12603-03
0
5838 грн.
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Thunder Matt Titanium/Neon Yellow XS
3318 грн.
Мотошолом LS2 FF323 Arrow C Evo Sting Fluo Blue /Orange S
13398 грн.
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Stratus Gloss Black Red Silver XS
3318 грн.
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Slide Matt Grey/Red XS
3318 грн.
Мотошолом LS2 FF327 Challenger Galactic Gloss White/Yellow/Blue S
9198 грн.

Інтегральні шоломи

Види шоломів, які відносяться до лінійки "інтеграл" призначені для використання у швидкісних мотоперегонах. Також ці шоломи у гонщиків відомі як закриті шоломи (фул-фейс). Конструктивно вони виготовлені у вигляді цільної капсули, яка захищає верхній шийний відділ і повністю всі частини голови, тобто, шолом надійно закриває обличчя (у тому числі підборіддя), потилицю та скроневу частину голови.

У порівнянні з іншими шоломами, "інтеграл" має набагато кращі аеродинамічні характеристики, тому він є неодмінним атрибутом на будь-яких спортивних змаганнях. Більшість людей, які мають спортивні мотоцикли або мотоцикли класичного стилю, також вважають за доцільне користуватися закритими шоломами варіанта «інтеграл», оскільки цій категорії любителів притаманне бажання водити свій мотоцикл на високих швидкостях. Конструктивне виконання "інтеграла" дозволяє надійно захистити підборіддя та повністю всю голову. Розробники врахували, що у разі виникнення аварійних ситуацій у 35% випадків удар припадає на підборідну частину особи. Шолом оснащений захисним склом, що відкидається, що закриває обличчя спереду. Таке конструктивне виконання шолома у разі аварії дозволяє розподілити ударне навантаження по всій його поверхні. Для виготовлення скла товщиною 2,5 мм використовується надтверде покриття, що надійно його захищає від подряпин. Досить вдало попрацювали над стилем шоломів типу "інтеграл" дизайнери. Агресивний, своєрідний та стильний вигляд вигідно відрізняє його від своїх побратимів.

Сучасним просунутим моделям притаманні два види візорів – в одному використовується високий ступінь прозорості скла, другий фактично являє собою напіввізор типу, що висувається з тонованим склом, що володіє додатково до своїх основних функцій сонцезахисними властивостями. Візор не має кутів, у нього обтічна форма і дуже легко зсувається. Для максимальної зручності керування візором розраховане на ліву руку, що для мотоцикліста дуже зручно. Якщо виникає необхідність заміни візора, зробити це можна легко і без необхідності будь-яких інструментів.

Чим ще добрий сучасний інтегральний шолом - це вентиляцією всередині сфери в достатньому обсязі. Завдяки цьому мотоцикліст протягом усієї поїздки отримує додаткову дозу комфорту. Шолом сконструйований таким чином, що під час руху всередині порожнини відбувається активний повітрообмін, при цьому шоломи з інтенсивним повітрообміном не випускаються. Подібний рівень вентиляції та рівень шуму закладено лише у шоломах інтегрального типу, інші моделі мотоциклетних шоломів не можуть похвалитися наявністю таких властивостей. Також розробниками враховано можливість догляду за шоломом, зокрема всередині нього. Завдяки знімній конструкції внутрішньої частини захисної оболонки, будь-коли її можна почистити або помити. Отже, підтримувати високий рівень санітарної гігієни шолома не становить жодних проблем.

За кольоровим та дизайнерським рішенням інтегральні шоломи вітчизняних та зарубіжних виробників здатні задовольнити будь-які запити найвибагливіших мотоциклістів.

Яким вимогам має відповідати шолом-інтеграл?

Насамперед "інтеграл" підбирають за розміром голови, при цьому основою вихідних даних є найширша її частина. Для цього голову слід обернути мірною стрічкою вище вух та брів кілька разів. Ваш вибір буде правильним, якщо інтегральний шолом сидітиме на голові щільно, але при цьому не затискатиме голову і переміщатиметься на ній при різких рухах. Зробіть нескладне тестування – спробуйте зняти застебнутий шолом. Якщо він не знімається і в той же час не обмежує свободи руху голови в обидва боки або бічній видимості, значить, ви правильно підібрали захисну сферу. Ну а якщо вас долають сумніви в правильності вибору, попросіть досвідченого товариша допомогти вам у підборі шолома.


Часті питання про Інтегральні шоломи
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_mes Messenger icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту