Інтегральні шоломи

Новий
Мотошолом EVS CYPHER STREET HELMET - MAVERICK BLACK YELLOW XS
4515 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF800 Storm Racer Matt Синій S
5977 грн
Новий
Мотошолом EVS CYPHER STREET HELMET - MAVERICK WHITE BLACK
4515 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF323 Arrow R Replica II John Mcphee S
8514 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF800 Storm Nerve White-Antique Золотий 2XL
5977 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF800 Storm Faster Fluo Помаранчевий-Синій S
5977 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF800 Storm Faster Fluo Помаранчевий-Синій 2XL
5977 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Feisty Matt Black XXL
3526 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF800 Storm Faster Red-Синій S
5547 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Gale Matt Black Red Matt Green XXL
3397 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF397 Vector FT2 Razor Matt Black S
6923 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF327 Challenger Galactic GL.Синій-Fluo Помаранчевий S
7181 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF800 Storm Slant Gloss Blue Red L
5547 грн
Новий
Мотошолом LS2 Vector FT2 Sign Matt Yellow-Black S
6923 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Feisty Matt Black L
3526 грн
Новий
Мотошолом LS2 Stream Evo Gloss White 2XL
В наявності
12775-03
0
4085 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF800 Storm Slant Gloss Blue Red S
5547 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF397 Vector CT2 Single Mono Matt Carbon S
11610 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Stratus Gloss Black Red Silver L
3397 грн
Новий
Мотошолом LS2 FF353 Rapid Naughty Matt Black /Yellow XXL
3397 грн

Інтегральні шоломи

Види шоломів, які відносяться до лінійки "інтеграл" призначені для використання у швидкісних мотоперегонах. Також ці шоломи у гонщиків відомі як закриті шоломи (фул-фейс). Конструктивно вони виготовлені у вигляді цільної капсули, яка захищає верхній шийний відділ і повністю всі частини голови, тобто, шолом надійно закриває обличчя (у тому числі підборіддя), потилицю та скроневу частину голови.

У порівнянні з іншими шоломами, "інтеграл" має набагато кращі аеродинамічні характеристики, тому він є неодмінним атрибутом на будь-яких спортивних змаганнях. Більшість людей, які мають спортивні мотоцикли або мотоцикли класичного стилю, також вважають за доцільне користуватися закритими шоломами варіанта «інтеграл», оскільки цій категорії любителів притаманне бажання водити свій мотоцикл на високих швидкостях. Конструктивне виконання "інтеграла" дозволяє надійно захистити підборіддя та повністю всю голову. Розробники врахували, що у разі виникнення аварійних ситуацій у 35% випадків удар припадає на підборідну частину особи. Шолом оснащений захисним склом, що відкидається, що закриває обличчя спереду. Таке конструктивне виконання шолома у разі аварії дозволяє розподілити ударне навантаження по всій його поверхні. Для виготовлення скла товщиною 2,5 мм використовується надтверде покриття, що надійно його захищає від подряпин. Досить вдало попрацювали над стилем шоломів типу "інтеграл" дизайнери. Агресивний, своєрідний та стильний вигляд вигідно відрізняє його від своїх побратимів.

Сучасним просунутим моделям притаманні два види візорів – в одному використовується високий ступінь прозорості скла, другий фактично являє собою напіввізор типу, що висувається з тонованим склом, що володіє додатково до своїх основних функцій сонцезахисними властивостями. Візор не має кутів, у нього обтічна форма і дуже легко зсувається. Для максимальної зручності керування візором розраховане на ліву руку, що для мотоцикліста дуже зручно. Якщо виникає необхідність заміни візора, зробити це можна легко і без необхідності будь-яких інструментів.

Чим ще добрий сучасний інтегральний шолом - це вентиляцією всередині сфери в достатньому обсязі. Завдяки цьому мотоцикліст протягом усієї поїздки отримує додаткову дозу комфорту. Шолом сконструйований таким чином, що під час руху всередині порожнини відбувається активний повітрообмін, при цьому шоломи з інтенсивним повітрообміном не випускаються. Подібний рівень вентиляції та рівень шуму закладено лише у шоломах інтегрального типу, інші моделі мотоциклетних шоломів не можуть похвалитися наявністю таких властивостей. Також розробниками враховано можливість догляду за шоломом, зокрема всередині нього. Завдяки знімній конструкції внутрішньої частини захисної оболонки, будь-коли її можна почистити або помити. Отже, підтримувати високий рівень санітарної гігієни шолома не становить жодних проблем.

За кольоровим та дизайнерським рішенням інтегральні шоломи вітчизняних та зарубіжних виробників здатні задовольнити будь-які запити найвибагливіших мотоциклістів.

Яким вимогам має відповідати шолом-інтеграл?

Насамперед "інтеграл" підбирають за розміром голови, при цьому основою вихідних даних є найширша її частина. Для цього голову слід обернути мірною стрічкою вище вух та брів кілька разів. Ваш вибір буде правильним, якщо інтегральний шолом сидітиме на голові щільно, але при цьому не затискатиме голову і переміщатиметься на ній при різких рухах. Зробіть нескладне тестування – спробуйте зняти застебнутий шолом. Якщо він не знімається і в той же час не обмежує свободи руху голови в обидва боки або бічній видимості, значить, ви правильно підібрали захисну сферу. Ну а якщо вас долають сумніви в правильності вибору, попросіть досвідченого товариша допомогти вам у підборі шолома.

Часті питання про Інтегральні шоломи
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_email Написати на пошту